Sklotextit

Sklotextit

Sklotextit je vrstvená epoxidová pryskyřice (epoxirezolová živice) se zalisovanou skelnou tkaninou za zvýšené teploty. Dle norem nese Sklotextit technické značení Hgw 2372 (DIN 7735), EPGC 201 (DIN-EN 60893) a G10 (NEMA). Dielektrické vlastnosti, minimální nasákavost, vysoká teplotní i klimatická odolnost Sklotextitu se využívá u zařízení s vysokým elektrickým výkonem jako jsou transformátory, rozvodny, rozvaděče, kostry a namáhané elektroizolační součástky. Sklotextit je dobře obrobitelný řezáním, vrtáním, frézováním, broušením či dělením vodním paprskem.

Sklotextit v přírodní béžové barvě dodáváme na zakázku ve formě desek od tloušťky 0,2 mm do 60 mm a metrových tyčí od průměru 5 mm do 60 mm. Cena sklotextitových desek i tyčí se odvíjí od jejich skutečné hmotnosti. Pro objednávku desek a tyčí ze sklotextitu či finálních výrobků dle výkresové dokumentace nás neváhejte kontaktovat.

Sklotextit – vlastnosti a technické údaje

2 produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace