Pertinax - Textit

Pertinax - Textit

Název Pertinax zahrnuje dva vrstvené epoxidové izolanty: buď s výztuhou papíru Kartit, nebo pevnější s tkaninou Textit. Texgumoidové desky s obchodním názvem Textit J se značí Hgw 2082 (DIN 7735), PFCC 201 (EN 6089), C (NEMA) a tyče pak Hgw 2088 (DIN 7735), PFCC 42 (EN 6089), C (NEMA). Pertinaxové desky se využívají pro tištěné spoje a díky kluzným vlastnostem s nízkým oděrem i chemické odolnosti se Textit hodí pro ložiska, kladky a součásti strojů v agresivním prostředí. Textit se obrábí klasicky, vodním paprskem a lepí dvojsložkovým epoxidovým lepidlem.

Vrstvené izolační desky Pertinaxu – Textitu o tloušťce od 0,5 mm do 100 mm a metrové tyče o průměru od 6 mm do 100 mm dodáváme na zakázku v typické hnědavé barvě a i jejich cena se odvíjí od skutečné hmotnosti jednotlivých desek a tyčí. Pro objednávku Pertinaxu – Textitu a izolantu s tvrzeným papírem Kartitu nás neváhejte kontaktovat.

Pertinax -Textit vlastnosti a technické údaje

2 produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace