Polypropylen PP

Polypropylen PP

Jedním z nejlehčích termoplastů a současně s mechanickými vlastnostmi lepšími než vysokomolekulární polyetylény je POLYPROPYLEN PP. Za běžných teplot odolává takřka všem druhům chemických látek a při teplotě do 70° C ho poškodí jen velmi málo chemikálií (oxidační kyseliny). Polypropylen vyniká teplotní a dielektrickou rezistencí, téměř nulovou nasákavostí, není náchylný k vnitřnímu pnutí, je lehce opracovatelný a svařovatelný, ale je obtížně lepitelný. Využívá se k výrobě bazénů, nádrží, potrubních systémů, armatur a k výrobě různých součástí čerpadel a ventilů.

Polypropylenové PP desky dodáváme o rozměrech 1 000 mm x 2 000 mm, 1500 mm x 3 000 i 1 500 mm x 4 000 mm o tloušťce od 2 mm do 40 mm mléčně bílé a šedé, dvoumetrové polypropylenové PP tyče o průměru od 20 mm do 250 mm dodáváme mléčně bílé a v šedé barvě. Pro jinou barvu či rozměr nás neváhejte kontaktovat.

 

Polypropylen PP – vlastnosti a technické údaje

6 produktů

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace