Technický plast polyvinylchlorid PVC-U Novodur, Medur...

Technický plast polyvinylchlorid PVC-U Novodur, Medur...

Levný termoplast POLYVINYLCHLORID PVC s vžitým názvem Novodur se pro konstrukční účely používá v neměkčené formě pro žádoucí tvarovou stálost. Pevné a tvrdé desky či tyče z PVC–U vykazují vysokou odolnost vůči široké škále chemikálií, jsou dobrými elektrickými izolanty a jsou snadno zpracovatelné i obrobitelné svářením či lepením. Polyvinylchlorid je ceněn pro svou nenasákavost, inertnost a povětrnostní odolnost i v prostředí s vysokými nároky na hygienu jako je pitný řád. PVC vykazuje nízkou hořlavost a bez zdroje tepla přestává ihned hořet.

Polyvinylchloridové extrudované tvrzené desky PVC-U o velikosti 1000 x 2 000 mm a 1 500 x 3 000 mm v tloušťkách od 2 mm do 40 mm dodáváme v šedé barvě. Metrové PVC-U tyče s průměrem od 10 mm do 150 mm nabízíme v tmavě šedé, černé a i v červené barvě. Pro jiný typ, barvu či rozměr PVC tyčí i desek nás prosím kontaktujte.

 

Polyvinylchlorid PVC–U Novodur – vlastnosti a technické údaje

4 produkty

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace